Samsundurannakliyat.com

Samsun Duran Nakliyat

0362 465 52 53 - 0537 216 99 04 Samsundurannakliyat.com
0362 440 16 74 - 0507 681 91 25 Samsundurannakliyat.com
info@samsundurannakliyat.com Samsundurannakliyat.com

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT

                                                    PAKETLEME

Paketleme işlemi taşınma işinin en sıkıntılı ve zahmetli işidir. Bu zahmet profesyonel ekiplerimiz tarafından zahmetten çıkıp zevke dönüşüyor. Sizlerin yerine bu işi ekiplerimiz yaparak sizleri bu zahmetten kurtarıyoruz.

Mutfak, kristal ve cam eşyalarınız ekiplerimiz tarafından uygun ambalajlarla sarılır, kolilenir ve taşımaya uygun hale getirilir. Aynı şekilde taşındığınız yeni mekanınızda da eşyalarınız koli ve ambalajlarından çıkartılarak yerleştirilir.

Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve diğer tüm eşylayarınız dahi uzman ekiplerimiz tarafından demonte edilir ve uygun malzemelerle ambalajlanır ve taşımaya uygun hale getirilir. eşyalarınız taşındıktan sonra yeni mekanınızda eşyalarınız yeniden monte edilir ve kullanıma hazır hale getirilir.

                                             TAŞIMA

Eşyalarınız en uygun şartlarla paketlendikten sonra işinde deneyimli ve yaptığı işin bilincinde olan çalışanlarımız tarafından en uygun şekilde taşınır ve nakliyeye hazır hale getirilir.

Taşıma işinin hemen ardından eşyalarınız herhangi bir hava muhalefetinden veya yolculuk esnasında oluşabilecek herhangi bir sorundan etkilenmeyecek şekilde uygun şartlarla donatılmış araçlarımıza yüklenerek yolculuğa hazır hale getirilir.

1 2
3