Samsundurannakliyat.com

Samsun Duran Nakliyat

0362 465 52 53 - 0537 216 99 04 Samsundurannakliyat.com
0362 440 16 74 - 0507 681 91 25 Samsundurannakliyat.com
info@samsundurannakliyat.com Samsundurannakliyat.com
Atakum Evden Eve Asansörlü Şehir İçi Şehir Arası Nakliyat Samsun Nakiyat Evden Eve İlden İle Nakliyat

Atakum Evden Eve Asansörlü Şehir İçi Şehir Arası Nakliyat Samsun Nakiyat Evden Eve İlden İle Nakliyat

Eşya ve mallarınızı huzur ve mutluluk içinde taşımak için bütün imkânlarını hizmetinize sunmak için büyük bir çaba harcamaktadır. Güvenli ve Sigortalı bir şekilde Nakliyat Hizmetleri, Paketleme - Depolama Hizmetleri, Taşımacılık,Nakliyat ve bunların yanında asansörlü taşımacılık da firmamızda mevcuttur. Taşımacılık işlerinizde daha hızlı karar verebilmeniz için şirketimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Uzman personelimiz tarafından ücretsiz olarak verilen expertiz hizmeti sonucunda hizmet bedeli karşılıklı olarak belirlenir ve yine uzman ekiplerimiz tarafından eşyalarınız gerekli özenle ambalajlanarak taşımaya hazır hale getirilir.

Eşya taşımacılığı çok ciddi bir iş olması nedeniyle tüm personelimiz bu işin ciddiyetine kavramış durumdadır. Yine de harhangi bir olumsuz duruma sebep olmamak için eşyalarınız taki paketlenmeye başlandığı andan itibaren taşıma, nakliye, tekrar taşıma ve yerine monte aşamasına kadar sigorta kapsamı altındadır.

Nakliye hizmetimiz ev, borü, ofis, işyeri gibi her türlü ikametin taşıma işini şehir içi veya şehir dışına taşımaktadır. Bu iş için önce uzman bir personelimiz tarafından taşınacak eşyalar yerinde görülerek tespir edelir ve sigorta edilir. Ardından işinin erbabı ustalarımız tarafından tüm züccaciye, mobilya, mutfak eşyası, beyaz eşya, büro malzemeleri, makina teçhizatı vb gibi tüm eşyalarınız demonte edilir ve uygun materyallerle paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir ve araçlara taşınır.

Araçlarımız hertürlü hava koşullarına dayanıklı şekilde dizayn edilmiştir. Eşyalarınız bu araçlara en uygun şekilde yerleştirilerek sabitlenir.

Yeni ikametinizde eşyalarınız yine tarafımızdan temin edilen ustalar tarafından taşınır ve ambalajlar çözülerek uygun yerlere monte etmek suretiyle yerleştirilir.

Taşımacılık işinimiz il veya bölge ile sınırlı olmaksızın tüm Türkiye'ye yapmaktayız.

Ayrıca her gün Samsun - İstanbul, İstanbul - Samsun, Samsun - İzmir, İzmir - Samsun seferlerimiz vardır.